A következő öt évben Magyarország folyamatos erősödésével lehet számolni - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Magyar Diaszpóra Tanács VI. ülésén, Budapesten, a Várkert Bazárban.

Ülésezik a Magyar Diaszpóra Tanács +GALÉRIA+VIDEÓ
A következő öt évben Magyarország folyamatos erősödésével lehet számolni - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Magyar Diaszpóra Tanács VI. ülésén, Budapesten, a Várkert Bazárban.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
