Az amerikai-magyar gazdasági kapcsolatok erősödéséről és a magyar üzleti környezet javulásáról volt szó Orbán Viktor miniszterelnök és Eric Holcomb, az egyesült államokbeli Indiana kormányzója megbeszélésén szerda reggel az Országházban - közölte Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke az MTI-vel.
A tárgyaláson, amelyen részt vett Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter, valamint Jim Schellinger indianai kereskedelmi miniszter is, megállapították: az elmúlt évtizedben dinamikusan bővült Magyarország külkereskedelme az Egyesült Államokkal.




