Orbán Viktor: Észtországgal mindig jó volt a kapcsolatunk

Fontos feladat az EU versenyképességének növelése és a védelempolitikai együttműködés erősítése - emelte ki a kormányfő észt kollégájával folytatott tárgyalása után

Belföld
  • 2017.05.22. - 16:27

Észtországgal mindig is kitűnő és szoros volt Magyarország kapcsolata - értékelt Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn az Országházban, miután észt kollégájával tárgyalt.

orbán ratas
Reklám