Még szerdán bírósághoz fordul az Országos Roma Önkormányzat (ORÖ) elnöke, akitől múlt héten megvonta bizalmát a testület tagjainak többsége.

Harminc napon belül megtartják a következő ülést
Még szerdán bírósághoz fordul az Országos Roma Önkormányzat (ORÖ) elnöke, akitől múlt héten megvonta bizalmát a testület tagjainak többsége.

