Két százalékponttal növekedett a kormánypártok szavazóinak aránya októberről novemberre a Nézőpont Intézet felmérése szerint, miközben a Jobbik tábora ugyanennyivel csökkent. Négy lista jutna parlamenti mandátumokhoz, ha most vasárnap rendeznék az EPválasztásokat, a Fidesz 2014-hez képest kettővel több képviselőt küldhetne a testületbe.




