Novák Katalin: Mintegy ötvenezren vették igénybe a gyed extrát tavaly+VIDEÓ

Duplájára nőtt a a gyed mellett dolgozók száma

Belföld
  • 2015.08.03. - 12:31

Mintegy ötvenezren vették igénybe a gyed extrát tavaly, az idei év első negyedévében pedig a múlt év azonos időszakához képest több mint duplájára nőtt azoknak a száma, akik éltek a munka melletti gyed lehetőségével - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériumának család- és ifjúságügyért felelős államtitkára hétfőn budapesti sajtótájékoztatón.

Novák Katalin 20150721

Reklám