Női kézilabda BL: Fölényes győri siker

A győriek jövő vasárnap Dániában folytatják

Sport
  • 2017.01.28. - 20:26

A Győri Audi ETO KC házigazdaként 39-22-re legyőzte a szlovén Krim Mercator Ljubljana csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája második csoportkörében, az első forduló szombati játéknapján.

Női Bajnokok Ligája, 2. csoportkör, 1. forduló:
    2. csoport:
Győri Audi ETO KC-Krim Mercator Ljubljana (szlovén) 39-22 (20-9)

a Győr gólszerzői: Görbicz 7, Knedlikova, Mörk, Amorim, Groot, Bódi 4-4, Broch, Elghaoui 3-3, Orbán, Tomori 2-2, Hudák, Hársfalvi 1-1

gy
A győriek jövő vasárnap a dán Esbjerg otthonában folytatják a középdöntő csoportküzdelmeit.
Reklám