Nikolics lett az ősz legjobbja Lengyelországban

A szurkolók is elégedettek a támadó teljesítményével

Sport
  • 2015.12.30. - 12:22

A magyar válogatott és a varsói Legia csatára, Nikolics Nemanja volt a lenygel bajnokság őszi idényének legjobbja a szurkolók szavazatai alapján.

Az élvonal mérkőzéseit közvetítő Canal+ televízió honlapján indított voksoláson 27,5 százalékkal végzett az élen a góllövőlistát huszonegy forduló után huszonegy találattal vezető Nikolics.

A vajdasági származású játékost eddig háromszor - augusztusban, szeptemberben és októberben - választották a hónap legjobbjává az Ekstraklasában Az Európa legjobb támadójátékosának járó díj, az Aranycipő rangsorában a második helyen áll, és sajtóhírek szerint már az angol első osztályú Aston Villa is felfigyelt remek teljesítményére.

Reklám