Több stratégiai kérdés is megkívánja a kormányzat és az Országos Erdészeti Egyesület (OEE) közötti szoros együttműködést, ilyen például az erdész szakma presztízsének növelése, az erdészeti oktatás fejlesztése vagy a szakképzett emberi erőforrás biztosítása – mondta tegnap Bitay Márton Örs, az Agrárminisztérium földügyekért felelős államtitkára az OEE küldöttgyűlésén.



