Magyarországon mintegy 170 hektáron, ötven üzemben nevelnek rózsatövet, a termelés központja Szeged-Szőreg és térsége, ahonnan az évi négy-ötmillió rózsatő kilencven százalékát exportálják – mondta az Agrárminisztérium miniszterhelyettese.
A kertészeket is sújtja a munkanélküliség
Magyarországon mintegy 170 hektáron, ötven üzemben nevelnek rózsatövet, a termelés központja Szeged-Szőreg és térsége, ahonnan az évi négy-ötmillió rózsatő kilencven százalékát exportálják – mondta az Agrárminisztérium miniszterhelyettese.
Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását

Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul