Nem fogad és nem indít vonatokat a győri pályaudvar

Az áramellátás hibája miatt az állomáson nem működik a biztosítóberendezés

Krónika
  • 2017.07.12. - 11:58

Áramellátási hiba miatt nem indít és nem fogad vonatokat szerda délelőtt a győri vasútállomás - tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t.

Kavalecz Imre közölte: az áramellátás hibája miatt az állomáson nem működik a biztosítóberendezés, ezért a vonatközlekedés ideiglenesen szünetel.

A műszaki hiba miatt a Budapest-Győr-Hegyeshalom, a Győr-Sopron és a Győr-Szombathely vonalon a vonatok menetideje jelentősen meghosszabbodik.

A vasúttársaság szakemberei dolgoznak a hiba elhárításán - közölte a referens.

Reklám