Negyedik helyen végzett a magyar női kardválogatott szerdán a grúziai vívó Európa-bajnokságon, Tbilisziben.

Férfi tőrözőink tizedik helyen zárták a kontinenstornát
Negyedik helyen végzett a magyar női kardválogatott szerdán a grúziai vívó Európa-bajnokságon, Tbilisziben.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
