Négy embert agyonlőtt egy fegyveres az Egyesült Államokban

A bűncselekmény gyanúsítottját elfogták, tettének indítéka egyelőre ismeretlen

Krónika
  • 2017.03.23. - 08:47

Négy embert, köztük egy rendőrt agyonlőtt gyaníthatóan egyetlen fegyveres három különböző helyszínen az Egyesült Államok északi részén található Wisconsin államban - jelentette csütörtök hajnalban a CNN amerikai hírtelevízió.

rothschild rendőrök
Reklám