A kormány a magyar cégek exporttevékenységének támogatására törekszik, az új kormányzati ciklusban a külügyi tárcán belül erősödni fog a külgazdaság szerepe – mondta tegnap Pana Petra külgazdasági ügyekért felelős helyettes államtitkár a Magyar Külgazdasági Szövetség éves közgyűlésén.



