NFM: az atomenergia hozzájárul az ellátásbiztonsághoz

„Magyarországon termelt villamosenergia több mint fele atomenergiából származik”

Gazdaság
  • 2015.11.12. - 13:56

Magyarországon az atomenergia hozzájárul az ellátásbiztonsághoz, csökkenti az importfüggőséget, környezetkímélő termelésével pedig segíti a klímapolitikai vállalás teljesítését - hangsúlyozta Aradszki András, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) energiaügyért felelős államtitkára a Gazdálkodási Tudományos Társaságok Szövetsége (GTTSZ) konferenciáján csütörtökön, Budapesten.

atom
Reklám