Műszaki hiba miatt késnek a vonatok a győri vonalon

Várhatóan 25-70 perces késéssel kell számolni

Krónika
  • 2018.12.04. - 14:05

Műszaki hiba miatt egy-másfél órát késnek a vonatok a Budapest-Győr-Hegyeshalom vasútvonalon kedd délután - közölte a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-vel.

Kavalecz Imre tájékoztatása szerint a késést az okozza, hogy az almásfüzitői állomáson meghibásodott a biztosítóberendezés, emiatt egyetlen vonat sem indulhat az állomásról, érkezhet oda vagy haladhat azon át.

A MÁV online vonatinformációs térképe szerint a járatok jelenleg 25-70 perces késéssel közlekednek.

Reklám