Fegyveresek egy csoportja tart uralmában egy vadvédelmi központot az Egyesült Államok északnyugati részén fekvő Oregon szövetségi államban, tiltakozásul két farmer bebörtönzése miatt. Egyelőre békés a helyzet, a hatóság mindenkit arra szólít, hogy kerüljék a környéket




