Metró alá esett egy ember a Nyugati téri megállónál

Tragédiába fulladt a baleset

Krónika
  • 2017.10.01. - 18:35

Újra teljes vonalán közlekedik az M3-as metró - tette közzé Facebook oldalán a Budapesti Közlekedési Központ.

A tájékoztatás szerint vasárnap délután baleset miatt a Deák tér és a Lehel tér között pótlóbuszok közlekedtek.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság vasárnap a honlapján arról számolt be, hogy meghalt a Nyugati téri állomáson egy ember, aki a metrószerelvény alá került.

Reklám