Újra teljes vonalán közlekedik az M3-as metró - tette közzé Facebook oldalán a Budapesti Közlekedési Központ.
A tájékoztatás szerint vasárnap délután baleset miatt a Deák tér és a Lehel tér között pótlóbuszok közlekedtek.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság vasárnap a honlapján arról számolt be, hogy meghalt a Nyugati téri állomáson egy ember, aki a metrószerelvény alá került.



