A Furmint évének nyilvánította 2017-et a kormányzat, azzal a céllal, hogy felhívja a nemzetközi és a hazai piac, illetve a fogyasztók figyelmét az egyik legfontosabb őshonos magyar szőlőfajtára.
Kiss Eliza hangsúlyozta, hogy a kormányzat a többi helyi szőlőfajtáról sem feledkezik meg, a hazai és a nemzetközi piacon azonban a fehérborok vannak túlsúlyban – tudósított a távirati iroda.
Magyarországon mintegy 2,7 millió hektoliter bor termett tavaly, és 75-80 milliárd forint értékben érékesítettek magyar bort a hazai és a nemzetközi piacokon.



