Melegebb éghajlatra utazik a címvédésre készülő FTC

Labdarúgás

Sport
  • 2018.01.10. - 01:01

Ma kezdi meg a felkészülést a tavaszi idényre a Ferencváros labdarúgócsapata. A Thomas Doll irányította együttes két külföldi edzőtáborozáson vesz részt, előbb Portugáliában, majd Spanyolországban.

A bajnokság tavaszi nyitányán, február 24-én a címvédő, jelenleg negyedik Budapest Honvédot fogadják a népligetiek. Orosz Pál, az NB I-ben éllovas Ferencváros labdarúgócsapatának vezérigazgatója szerint a közeljövő legfontosabb feladata a bajnoki cím megszerzése mellett a játékoskeret egyben tartása lesz. A sportvezető szerint listavezetőként nem lehet más a céljuk, mint a bajnoki aranyérem megszerzése, és ezért a Videotonnal kell versenyt futniuk. A fehérváriak hárompontos hátránnyal a második helyen követik a ferencvárosiakat.
Reklám