Célegyenesbe fordult a fehérvári vasútállomás és a vágányhálózat korszerűsítése, a peronokat már az új aluljárón át lehet megközelíteni – közölte tegnap Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere.
Célegyenesbe fordult a fehérvári vasútállomás és a vágányhálózat korszerűsítése, a peronokat már az új aluljárón át lehet megközelíteni – közölte tegnap Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere.
A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében
