Nem lép fel a vizes világbajnokság megnyitóján Emeli Sandé. A hírt a FINA is megerősítette - írja a 444.hu
A brit énekesnő egészségi problémákkal küzd, ezért egész turnéját, köztük a budapesti fellépést is lemondja.
A FINA megerősítette, hogy Sandé nem lesz, a további fellépőkről később ígértek tájékoztatást. Sandé korábban fellépett a londoni olimpia nyitó- és záróeseményén is, két éve pedig énekelt a Veszprémfesten is.



