Idén hatodik alkalommal tartanak karácsonyi vásárt a Szent István-bazilikánál, ahol advent első vasárnapján Snell György püspök, a Szent Jobb őre gyújtotta meg ünnepélyesen az első gyertyát.


Az első gyertyát a Szent Jobb őre gyújtotta meg
Idén hatodik alkalommal tartanak karácsonyi vásárt a Szent István-bazilikánál, ahol advent első vasárnapján Snell György püspök, a Szent Jobb őre gyújtotta meg ünnepélyesen az első gyertyát.


A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében
