Megkezdték a két Korea közti demilitarizált övezet aknamentesítését

A munkálatok előre láthatólag húsz napig tartanak majd

Külföld
  • 2018.10.01. - 08:56

Megkezdődődött a két Koreát elválasztó demilitarizált övezet aknamentesítése, ahogy azt a két ország vezetői szeptemberi phenjani csúcstalálkozójukon elhatározták - jelentette be a dél-koreai védelmi minisztérium hétfőn.

korea demilitarizált övezet
Reklám