Megkezdődött az új agrárkamarai igazolványok postázása

Első körben mintegy tízezer tag kapja kézhez kártyáját

Gazdaság
  • 2017.05.17. - 11:59

 A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) megkezdte az új kamarai igazolványok postázását - közölte a NAK szerdán

A tájékoztatás szerint elsőként mintegy 10 ezer tag kapja kézhez kártyáját, további, körülbelül 100 ezer tag számára a kártyák gyártása, küldése és kézbesítése folyamatos.

A kamarai igazolvány használata a kamarai jogviszony igazolása mellett egyebek mellett felgyorsítja az adminisztrációs folyamatokat, lerövidíti a falugazdászoknál az ügyintézéssel töltött időt.

Reklám