Megdőlt a fővárosi melegrekord

Folytatódik az enyhe novemberi időjárás

Krónika
  • 2015.11.08. - 18:54

Vasárnap megdőlt a fővárosi melegrekord - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat vasárnap kora este az MTI megkeresésére.

ősz576

A következő napokban is folytatódik a ködös, napos időjárás, helyenként 20 Celsius-fok körüli maximumok is lehetnek. Emellett viszont többször megerősödik a szél és többfelé kisebb eső is lehet - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat vasárnap az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből. Kedden-szerdán akár húsz fok közeli hőmérséklet is várható.

 

Reklám