Másodjára is látszik: bővül a kivitelünk

Megerősítették a Központi Statisztikai Hivatal adatai, hogy egyre jobban fellendül az exportunk

Gazdaság
  • 2016.09.02. - 02:43

Kiadta a Központi Statisztikai Hivatal tegnap második becslését is a júniusi külkereskedelmi forgalomról, amely 1,1 milliárd eurós többletről számolt be. Az elemzők az év hátralévő részében a fogyasztás erőteljes felfutására és a beruházások beindulására számítanak.

9ograf
Reklám