A vízgőzzel kevert veszélyes lúg a Billbrook nevű hamburgi városrészben található vegyipari vállalat egyik tartályából ömlött ki.

Szállodát is kiürítettek a közelben
A vízgőzzel kevert veszélyes lúg a Billbrook nevű hamburgi városrészben található vegyipari vállalat egyik tartályából ömlött ki.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
