Marólúg ömlött ki egy hamburgi vegyi üzemnél

Szállodát is kiürítettek a közelben

Krónika
  • 2015.08.07. - 08:58

A vízgőzzel kevert veszélyes lúg a Billbrook nevű hamburgi városrészben található vegyipari vállalat egyik tartályából ömlött ki.

hamburg üzem lead
Reklám