Március 15: a határon túli is megemlékeztek

A rendőrség bevonatta az Erdély-zászlókat a kolozsvári felvonuláson

Határon túl
  • 2016.03.15. - 20:34

A március 15-i kolozsvári felvonuláson a román rendőrség az Erdély-zászlók bevonására kötelezte mindazokat, akik ilyen zászlóval vonultak - közölte az MTI-vel Fancsali Ernő, az egyik érintett.

március 15 kelemen hunor nagy
Üzent a magyaroknak a román miniszterelnök 
pásztor istván kicsi
Reklám