Már nyereségesek a tejtermelők

Korszerűsíteni kellene a feldolgozói kapacitást a Földművelésügyi Minisztérium szerint, a terméktanács növelné az előállítás volumenét és a fogyasztást is

Gazdaság
  • 2017.06.08. - 01:11

A nyerstej kilójáért 92 forintot kapnak a termelők, így az állami támogatásokkal együtt már nyereségesek – derült ki a Tej Terméktanács rendezvényén, ahol nyoma sem volt már a tavalyi demonstrációk elkeseredett hangulatának.

tej576
Reklám