Kicsomagolták a debreceni Modem Modern és Kortárs Művészeti Központ szakemberei Man Ray, eredeti nevén Emmanuel Radnitzky fényképeit, amelyekből Kísérlettől a művészetig címmel december 8-án nyílik tárlat.

A kiállítás áttekintést nyújt a huszadik század fotográfiai nyelvezetét megújító művész fényképészeti munkásságáról, írta az MTI.



