A Moldovai Köztársaságban kezdett hivatalos látogatást szerdán Kövér László, az Országgyűlés elnöke, és a hagyományosan jó kapcsolatok megerősítéséről tárgyalt többek között Nicolae Timofti köztársasági elnökkel és Andrian Candu parlamenti elnökkel.

Moldovában tárgyal Kövér László
A Moldovai Köztársaságban kezdett hivatalos látogatást szerdán Kövér László, az Országgyűlés elnöke, és a hagyományosan jó kapcsolatok megerősítéséről tárgyalt többek között Nicolae Timofti köztársasági elnökkel és Andrian Candu parlamenti elnökkel.

