„Magyarország jelenleg a legbiztonságosabb, mert nem engedték be a migránsokat”

A rossz közbiztonság miatt költözött haza Stockholmból egy svéd-magyar nő - A tömeges migráció miatt adónövelésre kényszerülnek a svéd önkormányzatok

Külföld
  • 2018.03.09. - 21:18

A biztonság miatt költözött Stockholmból Magyarországra a svéd-magyar Natalie Contessa af Sandeberg, aki az M1 aktuális csatornának nyilatkozva azt mondta: Magyarország jelenleg a legbiztonságosabb, mert mások a törvények, nem engedték be a migránsokat.

natalie
Reklám