„Magyarország és India kormányközi kapcsolatai hosszú és eredményes múltra tekintenek vissza”

Négymillió forintot adományozott az indiai alelnök két magyar iskolának

Belföld
  • 2016.10.17. - 14:52

Tizenötezer dollárt, azaz mintegy négymillió forintot adományozott a Magyarországon tartózkodó Mohammad Hamid Anszari, az Indiai Köztársaság alelnöke két magyar iskolának - közölte a Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) szociális ügyekért és társadalmi felzárkózásért felelős államtitkársága hétfőn a távirati irodával.

india
Kitért arra, hogy a demokratikus folyamat következményeként a politikai aktivitás és az adminisztrációban való részvétel a városi felső- és középosztály mellett a fejlődő osztályoknak is sajátja. Kevés példa van erre a közelmúltból, különösen annak fényében, hogy a népesség óriási és a folyamat szinte erőszakmentesen, rövid időn belül ment végbe - tette hozzá.
Reklám