„Magyarország a nyertesek közé akar tartozni”

Szijjártó: szükség van a déli és keleti irányú gazdasági kapcsolatokra

Gazdaság
  • 2015.10.15. - 12:39

A globális kihívások és a regionális gazdasági integráció hatására új világrend van kialakulóban, amelyben Magyarország a nyertesek közé szeretne tartozni - mondta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter, a második Magyarország -Latin-Amerika Fórum megnyitóján csütörtökön, Budapesten.

Szijjártó 20151007
Reklám