A magyar labdarúgó-válogatott 2-0-ra kikapott a világbajnok német csapattól Gelsenkirchenben az utolsó Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésén.

Bernd Storck: most már a finomhangoláson lesz a hangsúly
A magyar labdarúgó-válogatott 2-0-ra kikapott a világbajnok német csapattól Gelsenkirchenben az utolsó Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésén.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
