Magabiztos ferencvárosi győzelem a nyitányon

Thomas Doll együttese három góllal verte a vendég DVTK-t a labdarúgó OTP Bank Liga első fordulójában

Sport
  • 2018.07.22. - 20:01

A legutóbb ezüstérmes Ferencváros a vendég Diósgyőr 4-1-es legyőzésével rajtolt vasárnap a labdarúgó OTP Bank Liga 2018/19-es szezonjában.

ftc dvtk
Sárga lap: Gorriaran (18.), Blazic (60.), Frimpong (71.), illetve Bacsa (61.)
Reklám