A legutóbb ezüstérmes Ferencváros a vendég Diósgyőr 4-1-es legyőzésével rajtolt vasárnap a labdarúgó OTP Bank Liga 2018/19-es szezonjában.

Thomas Doll együttese három góllal verte a vendég DVTK-t a labdarúgó OTP Bank Liga első fordulójában
A legutóbb ezüstérmes Ferencváros a vendég Diósgyőr 4-1-es legyőzésével rajtolt vasárnap a labdarúgó OTP Bank Liga 2018/19-es szezonjában.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
