A harmadik negyedévben a háztartások 25 százalékkal nagyobb értékben kötöttek lakáscélú hitelszerződést, mint az előző év azonos időszakában, így a hitelezés már egy egészséges szintet ért el - mondta Fábián Gergely, a Magyar Nemzeti Bank (MNB) igazgatója hétfőn az M1 aktuális csatornán.




