Lezárták az M7-es autópálya egyik szakaszát a főváros felé

Feloldották az útzárat

Krónika
  • 2018.08.05. - 08:30

Két autó karambolozott az M7-es autópályán a 195-ös kilométernél, a balesetben egy ember megsérült, a sztráda főváros felé vezető oldalát egy időre lezárták - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) vasárnap reggel.

Újra használható az M7-es autópálya főváros felé vezető oldala a Zala megyei Galamboknál, ahol korábban baleset miatt lezárták a sztráda érintett szakaszát - közölte a rendőrség vasárnap délelőtt a honlapján.

A Galambok külterületén történt balesethez a nagykanizsai és a zalakarosi tűzoltók vonultak ki, akik áramtalanították az autókat, és lefolytatták a műszaki mentést. A sérültet a mentők kórházba vitték.

Reklám