Lemaradtunk a szuperdöntőről

Vízilabda. Kevés volt a görögök elleni háromgólos győzelem a válogatottnak

Sport
  • 2016.05.11. - 00:12

Legalább öt góllal kellett volna nyernie a magyar férfi vízilabda-válogatottnak Görögország ellen a világliga csoportkörének utolsó, hatodik fordulójában, mivel a mieink Patraszban, még tavaly december 1-jén 12–8-ra kikaptak a görögöktől.

vízilabda 20160511
(Fotó: MTI - Ujvári Sándor)

Benedek Tibor szövetségi kapitány csapata tegnap a szentesi mérkőzésen 13–10-re nyert ugyan, de a jobb egymás elleni eredménynek köszönhetően Görögország zárt a csoport élén, s jutott a június 21. és 26. között a Kínában rendezendő szuperdöntőbe. Képünkön a három gólig jutó Vámos Márton dob kapura.

Reklám