Lelőtték a riói olimpia fáklyás ünnepségén „használt" jaguárt

Felháborodtak az állatvédők

Krónika
  • 2016.06.22. - 09:14

Lelőttek egy jaguárt a brazíliai Amazónia Manuas nevű városában, miután az állat megszökött egy az olimpia kapcsán rendezett fáklyás ünnepségről. 

jaguár brazil reuters lead

Reklám