Legyőzte a Tottenham a Vörös Ördögöket

A Manchester City sem hibázott és tovább növelte előnyét a Premier League tabelláján +VIDEÓ

Sport
  • 2018.02.01. - 07:48

A Tottenham Hotspur 2-0-ra legyőzte a vendég Manchester Unitedet az angol labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának rangadóján, szerdán, míg az éllovas Manchester City 3-0-ra diadalmaskodott a sereghajtó West Bromwich ellen, így előnye 15 pontra nőtt.

eriksen
Reklám