Labdás edzés helyett stuttgarti városnézés lesz a magyar női kézilabda-válogatott programja hétfő délután, a németországi világbajnokság szünnapján.

Klivinyi Kinga: Mindenképpen győznünk kell a hátralévő meccseken
Klivinyi Kinga ugyanakkor kijelentette, ő nem számolgat, csak azzal foglalkozik, hogy csapatuknak mindenképpen győznie kell a hátralévő fordulókban, hogy jó helyen végezzen a csoportban. "Elemezzük majd videón a vasárnapi meccset, utána viszont már csak az argentinokra összpontosítunk. Kötelező a győzelem, de nem vehetjük félvállról az ellenfelet, mert bajba kerülhetünk" - fogalmazott az Érd balátlövője.




