Magyar diákok mutatták be egyedi fejlesztésű autójukat. A Kecskeméti Szakképzési Centrum Kandó Kálmán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája csapata egyetlen magyar középiskolás résztvevőként ezzel a járművel indul a Shell Eco-marathon versenyen Londonban.

A megmérettetés során annak kell kiderülnie, melyik jármű tudja megtenni a legnagyobb távolságot egy liter üzemanyaggal vagy egy kilowattórának megfelelő energiával.



