Kövér László: Egyiptom stratégiai partner Magyarország számára

A házelnök egyiptomi kollégájával egyeztetett

Belföld
  • 2016.11.24. - 13:04

Magyarország a visegrádi országcsoport tagjaként a jövőben is stratégiai partnerként tekint Egyiptomra - jelentette ki a közel-keleti állam törvényhozásának elnökével folytatott csütörtöki budapesti megbeszélése után Kövér László házelnök.

kövér_aliabdelal576
Reklám