Növényvédelmi felügyelőként dolgozott a röszkei átkelőnél az a hat kormánytisztviselő, akiket korrupció gyanújával vettek őrizetbe - tájékoztatott a Csongrád Megyei Főügyészség szóvivője.

Őrizetben a gyanúsítottak
Növényvédelmi felügyelőként dolgozott a röszkei átkelőnél az a hat kormánytisztviselő, akiket korrupció gyanújával vettek őrizetbe - tájékoztatott a Csongrád Megyei Főügyészség szóvivője.

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását

Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul