Korrupciógyanúba keveredtek röszkei kormánytisztviselők

Őrizetben a gyanúsítottak

Belföld
  • 2015.08.06. - 09:38

Növényvédelmi felügyelőként dolgozott a röszkei átkelőnél az a hat kormánytisztviselő, akiket korrupció gyanújával vettek őrizetbe - tájékoztatott a Csongrád Megyei Főügyészség szóvivője.

röszke
Reklám