Kormányzati konferenciát tart a miniszterelnök

Orbán Viktor: az államapparátustól sok és odaadó munka kell a polgári berendezkedés végbeviteléhez

Belföld
  • 2015.08.25. - 14:47

Első ízben tartott kormányzati konferenciát Orbán Viktor. A szakmai rendezvényen sajtóértesülések szerint a miniszterek teljesítményének értékelése is szóba került.

GranasztóiGyörgy-RépássyRóbert-HPGY576x356

Reklám