Még a papírmunka hátravan, de a Nemzeti Sport értesülése szerint nagy a valószínűsége, hogy Kleinheisler László, a válogatott középpályás a tavaszi idényben az NB I.-ben futballozik majd.

Közeli a megállapodás klubja, a Werder Bremen, valamint a Ferencváros között. Az őszt kölcsönben a Darmstadtban töltő, itthon korábban az élvonalban a Videoton és a Puskás Akadémia színeiben szereplő játékos minden bizonnyal a jövő héten már csatlakozik a zöld-fehérek akkor már Spanyolországban készülő keretéhez. Az NB I. címvédője a téli átigazolási időszakban megszerezte már Botka Endrét (Bp. Honvéd) és Bognár Istvánt (Diósgyőri VTK) is. Külföldre távozott Nagy Dominik és Ramírez.



