A legutóbb aranyérmes norvég válogatott végzett az ötödik helyen a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokságon, miután kilenc góllal (38–29) legyőzte Svédország csapatát a pénteki helyosztón, Párizsban.
Női kézilabda Európa-bajnokság
A legutóbb aranyérmes norvég válogatott végzett az ötödik helyen a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokságon, miután kilenc góllal (38–29) legyőzte Svédország csapatát a pénteki helyosztón, Párizsban.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
