Kiürített a rendőrség egy vonatot Hollandiában

Fenyegető levél miatt leszállítottak száz utast

Krónika
  • 2017.12.28. - 14:20

Fenyegető levél miatt kiürített egy vonatot a rendőrség Hollandiában a német határ közelében - jelentette a helyi sajtó csütörtökön.

A De Telegraaf című holland lap arról írt, hogy "gyanús helyzet" miatt Oldenzaal település közelében kiürítették délután az Amszterdamból Berlinbe tartó vonatot.

Helyszíni tudósítások szerint elővigyázatosságból mintegy száz utast kellett leszállítani a vonatról, hogy tűzszerészek bombakereső kutyákkal átvizsgálhassák a szerelvényeket.

Reklám